У Лондоні під час акції на підтримку Палестини було поранено 9 поліцейських

У Лондоні під час акції на підтримку Палестини було поранено 9 поліцейських

У Лондоні під час акції на підтримку Палестини було поранено 9 поліцейських

Фото: theguardian.com

Під час акції заарештували 13 осіб.

У Лондоні біля посольства Ізраїля відбулася акція на підтримку Палестини. У сутичках між учасниками акції та правоохоронцями поранення отримали 9 копів.

Про це повідомляє The Guаrdian.

Тринадцять людей були заарештовані під час протесту на знак солідарності з народом Палестини біля посольства Ізраїлю в суботу.

Поліція Лондона заявила, що дев'ять її співробітників були поранені під час розгону натовпу біля посольства в західному Лондоні. За повідомленням силових структур, в офіцерів під час "невеликих заворушень" кидали ракети.

За підозрою у насильницьких діях було затримано 9 людей, ще чотирьох затримали за підозрою у порушенні Правил охорони здоров'я. Усі вони залишаються під вартою.

Раніше цього дня тисячі людей пройшли маршем через центральний Лондон, щоб висловити солідарність з палестинцями в Газі.

Організатори заявили, що уряд Великої Британії потребує негайних дій, щоб допомогти припинити жорстоке насильство.

Щонайменше 139 людей було вбито в Секторі Гази, зокрема, 39 дітей, після спіралі насильства, яке розпочалося зі спроби виселення арабів із району Шейх Джарра у Східному Єрусалимі. В Ізраїлі було вбито щонайменше сім людей, зокрема, одна дитина.

Нагадаємо, що президент США Джо Байден підтвердив підтримку права Ізраїлю на самозахист від ракетних ударів.