У Лондоні під час мітингу проти змін клімату заарештували принцесу Бельгії. Її тримали під вартою майже п’ять годин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Есмеральду допитували в кузові поліцейського фургона.

У Лондоні затримали 61-річну принцесу Бельгії Есмеральду Дерез під час масових акцій протесту проти змін клімату. Принцеса була однією з понад 1300 заарештованих, повідомляє Metro.

Принцеса брала участь у сидячому страйку екоактивістів на Трафальгарській площі. Вона сказала, що її допитували в кузові поліцейського фургона і тримали під вартою близько пʼяти годин.

"Сьогодні разом з багатьма іншими протестувальниками я була заарештована і поміщена під варту. Надзвичайна кліматична ситуація вимагає від усіх нас чинити тиск на уряди, щоб вони діяли терміново", - написала вона в Twitter.

Останні дані Скотланд-Ярду свідчать, що в Лондоні цього тижня було проведено 1307 арештів у звʼязку з кліматичними протестами в столиці.

12 жовтня у Вашингтоні на акції проти змін клімату заарештували американську акторку Джейн Фонду. 81-річна зірка була серед 16 активістів на мітингу. Фонда та однодумці влаштували пікет на сходах Капітолія. 

23 вересня Грета Тунберг засудила світових лідерів на кліматичному саміті ООН в Нью-Йорку за нездатність вирішити проблему зміни клімату. Вона прибула на саміт на яхті, відмовившись від перельоту, оскільки літаки шкодять довкіллю.

Завдяки соцмережам і ЗМІ одиночні страйки Грети Тунберг переросли у світові акції під назвою Fridays For Future ("П’ятниці заради майбутнього"). Школярі з інших країн теж почали влаштовувати кліматичні страйки.

Відео Як школярка зі Швеції змусила світ себе слухати - історія Грети Тунберг

Увесь світ  і досі обговорює промову екоактивістки Грети Тунберг на саміті ООН з питань клімату. 16-річна дівчина різким та безапеляційним тоном, зі сльозами на очах заявила про вкрадене дитинство та початок масового вимирання.  Як школярка зі Швеції змусила найвпливовіших людей світу слухати свою промову – історія Грети Тунберг у Сніданку з 1+1.   

Як школярка зі Швеції змусила світ себе слухати - історія Грети Тунберг
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції