Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Британці проти призупинення роботи парламенту.

"Ганьба прем'єр-міністру" - з такими плакатами у Лондоні перед резиденцією Бориса Джонсона зібралися протестувальники, йдеться у ТСН.19:30.

Загалом акції відбуваються у 30 містах по всій країні. Люди обурені призупиненням роботи парламенту. Днями Джонсон вмовив королеву Єлизавету ІІ відправити депутатів на подовжені осінні канікули - до середини жовтня. Усе, щоб у парламентарів не було часу на розгляд варіантів виходу Великої Британії з Євросоюзу.

Відтак країні не залишиться нічого, окрім "жорсткого Брекзиту" 31 жовтня, без жодного договору з Євросоюзом.

Відео Перед резиденцією Бориса Джонсона у Лондоні зібралися обурені протестувальники

Загалом акції відбуваються у 30 містах у всій країні. Люди обурені призупиненням роботи парламенту. Днями Джонсон вмовив королеву Єлизавету ІІ відправити депутатів на подовжені осінні канікули. Усе, щоб у парламентарів не було часу на розгляд варіантів виходу Великої Британії з Євросоюзу.  

Перед резиденцією Бориса Джонсона у Лондоні зібралися обурені протестувальники

Раніше новий британський прем'єр-міністр Борис Джонсон пообіцяв, що Велика Британія за будь-яких умов вийде зі складу ЄС до 31 жовтня, навіть якщо це відбудеться без угоди з Брюсселем. Водночас Джонсон розкритикував угоду з ЄС, досягнуту його попередницею Терезою Мей і розраховує укласти новий договір. Він хоче виключити з документу прописаний там режим backstop, мета якого запобігти відновленню жорсткого митного і прикордонного контролю між членом ЄС Республікою Ірландія та частиною Сполученого Королівства Північною Ірландією. У Євросоюзі вкотре заявили, що не мають наміру повертатися до переговорів щодо угоди про Brexit.

Залиште свій коментар

Вибір редакції