У Лондоні потяг-утікач проїхав шість станцій без машиніста

"Оскаженілий" потяг з невстановлених причин почав рухатися без машиніста і за 13 хвилин проїхав 6 станцій. Катастрофи вдалося уникнути лише дивом.

Надзвичайна подія сталася у лондонському метрополітені. Поїзд технічного обслуговування без машиніста за 13 хвилин проїхав 6 станцій.

Уникнути жертв вдалося лише завдяки своєчасним заходам, які вжили працівники підземки.

Автоматизований поїзд, який технічна служба використовувала для виправлення поломок, несподівано сам почав рух однією з ліній метро в бік центру міста.

Працівники підземки почали терміново "розчищати" шлях для потяга-втікача, попереджаючи пасажирів на станціях і відправляючи пасажирські потяги на запасні шляхи.

Зупинився некерований поїзд лише ближче до центру міста, в районі станції Warren Street, оскільки після цієї станції шляхи починають іти вгору. Після цього склад вдалося взяти під контроль і перемиканням стрілок відправити його до вокзалу Charing Cross.

За словами персоналу лондонської підземки, всі 13 хвилин руху некерованого поїзда диспетчери були надзвичайно напружені, оскільки ситуація могла обернутися катастрофою, адже зіткнення з пасажирськими поїздами вдалося уникнути практично дивом.

Розпочато розслідування події. Як повідомили в адміністрації Лондонського метрополітену, поки що причини некерованого руху "оскаженілого" поїзда не встановлені, використання всіх інженерних складів подібного типу тимчасово призупинено.

Читайте також:

У Києві загинув п'яний росіянин, переходячи рейки метро

У Польщі зіткнулися два потяги: десятки поранених

Італійка тиждень не може роз'єднати руку, яку склеїв "диво-клей"

Буря паралізувала Варшаву: зливи затопили метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: