У Лондоні сто жінок лягли на тротуар, зображуючи трупи

Учасники організації "Повстання мільйона жінок" провели в Лондоні демонстрацію, щоб привернути увагу до проблем жінок.

Представники британських жіночих організацій провели в центрі Лондона демонстрації з метою звернути увагу на проблеми жінок планети.

Під час акції протесту біля залізничної станції "Ліверпуль-стріт" близько ста маніфестанток зробили акцію, в ході якої лежали на землі, зображуючи трупи.

Як пояснив офіційний представник організаторів маніфестації, вона була присвячена "сумній долюі вагітних жінок, які помирають від різних ускладнень". За даними учасників проекту, кожну хвилину з цієї причини на планеті йде з життя одна жінка.

Тисячі жінок в яскравому одязі, котрі співають пісні, з чорно-червоно-білими плакатами "Ми можемо зупинити насильство чоловіків проти жінок" заповнили інший район мегаполісу, в тому числі центральну торгову вулицю - Оксфорд-стріт, з акцією протесту проти домашнього насильства.

За словами учасниць маніфестації з організації "Повстання мільйона жінок", вони сподіваються, що "ті, хто потребує допомоги і проходить повз, зрозуміють, що їх є кому підтримати, і подзвонять нам".

До ефектної маніфестації, учасники якої пройшли маршем від знаменитого "Кутка оратора" в Гайд-парку до Трафальгарської площі, в дорозі приєдналися багато співчуваючих.

Читайте також:

В Афінах масові протести перетворилися на заворушення

В Індонезії мітингувальники атакували парламент

У Греції проти демонстрантів застосували сльозогінний газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: