У Лондоні затримали "сексуального маніяка сторіччя"

Скотланд-Ярд заарештував "Нічного сталкера", який 17 років безкарно ґвалтував пенсіонерів. Злочинцем виявився одружений чоловік, батько семи дітей.

Британська поліція заарештувала найбільш розшукуваного сексуального маніяка в сучасній історії. Злочинець з 1992 року грабував і ґвалтував пенсіонерів, - на його рахунку більше 100 жертв.

"Нічним сталкером", як його охрестила місцева преса, виявився 52-річний Делрой Грант, одружений чоловік і батько семи дітей (від різних жінок). Його дружина впродовж останніх п'яти років була прикута до інвалідного візочка, і Грант був змушений доглядати її.

Під час арешту Гранту пред'явили звинувачення у п'яти зґвалтуваннях, шести замахах на зґвалтування і 11 крадіжках, здійснених за останні 17 років.

За даними місцевих ЗМІ, поліція затримала Гранта на місці злочину, коли він втікав після здійснення чергового пограбування. Затриманню передувала тритижнева операція правоохоронців, а загалом на розслідування справи Скотланд-Ярд витратив 10 мільйонів фунтів стерлінгів і залучив до неї тисячі поліцейських.

Перші напади "Нічний сталкер" скоїв у 1992 році. Наступне пограбування злочинець скоїв через чотири роки, і вже після цього нападав на пенсіонерів двічі або тричі на тиждень. Вважають, що його жертвами стали більше ста людей. Причому наймолодшій з них було 68, а найстаршій – 93 роки. Останнє своє пограбування злочинець здійснив у червні 2009 року.

У злочинця був свій фірмовий "стиль". Він переконувався, що пенсіонер або пенсіонерка мешкають в будинку повністю самі, перед власне нападом обрізав телефонні дроти і нейтралізував сигналізацію в будинках. На обличчя "сталкер" налягав лижну маску, а жертв будив, спеціально посвітивши ліхтарем їм в обличчя.

Читайте також:

Батько зґвалтував ґвалтівника свого 8-річного сина

У Лондоні скоєно пограбування сторіччя на 65 мільйонів доларів

Пензенський маніяк 15 років ґвалтував і душив маленьких дівчат

У пенсіонерки на вулиці вкрали сумки з коштовностями на 5 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: