У лондонському метро знайшли вибухівку

Під час звичайної перевірки лондонського метрополітену інспектори виявили чотири контейнери з вибуховою речовиною.

Під час звичайної перевірки лондонського метрополітену інспектори виявили чотири контейнери з вибуховою речовиною, йдеться в повідомленні союзу працівників транспорту TSSA.

"TSSA виявила чотири контейнери у відкритій металевій шафі з написом "вибухові речовини" в складському приміщенні на станції "Голдерс Грін", де зазвичай зберігають різні рідини. Ключ знаходився в замковій щілині шафи", - йдеться на офіційному сайті союзу.

Крім того, в приміщенні знайшли речовину, яка запахом і консистенцією нагадує бензин.

За інформацією TSSA, вибухівка використовувалася при ремонтних роботах в шахтах метрополітену. Капсули з детонаторами, що спрацьовують від удару, зазвичай кладуть на шляху, і вони вибухають, попереджаючи робочих про наближення потягу.

Працівники лондонського метрополітену, у свою чергу, заявили, що ніхто з працівників "підземки" поняття не мав про небезпечний вміст комори. Вони також не стали заперечувати, що спочатку капсул могло бути більше, але деякі з них, можливо, пропали.

TSSA заявив про намір провести масові перевірки станцій лондонського метрополітену, оскільки, на його думку, кімнат з таким небезпечним вмістом може бути більше.

"Потенційно це могло бути дуже небезпечно як для наших працівників, так і для пасажирів метрополітену", - підкреслив генеральний секретар союзу Джері Доуерті. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: