У Лукашенка не вистачило грошей на шоколадку для сина

На виборчій дільниці у Мінську Олександр Лукашенко разом з молодшим сином завітав до буфету, де виявив, що у нього "ні копійки за душею".

Чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко був змушений позичити гроші на шоколадку для свого сина під час відвідин виборчої дільниці у Мінську, де він проголосував на виборах глави держави.

На виборчій дільниці номер 1 в Академії фізкультури, де Лукашенко за традицією голосує, він відвідав буфет і виявив, що у нього "ні копійки за душею".

Щоб купити своєму молодшому сину Колі шоколадку, глава держави був змушений взяти в борг гроші у чиновників, які його супроводжували.

"Кажуть, у мене 9 мільярдів доларів знайшли, я потім розрахуюся", - пожартував Лукашенко.

Побачивши молодих людей, які сиділи за столиком у буфеті, глава Білорусі побажав їм приємного апетиту та з посмішкою зауважив: "Сміливі люди. Мені, щоб таку булочку з'їсти, треба потім десять кілометрів пробігти".

Нагадаємо, раніше скандально відомий ресурс WikiLeaks опублікував інформацію про статки Олександра Лукашенка з посиланням на розсекречений звіт посольства США в Мінську. За цими даними, Лукашенко "комфортабельно розмістився на вершині списку 50 найбагатших олігархів країни". Його статки оцінили у 9 млрд доларів.

Тим часом вибори президента Білорусі, які пройшли 19 грудня, визнані такими, що відбулися. За даними провладного екзит-полу, Лукашенко, який очолює Білорусь вже 17 років, вважається безумовним лідером перегонів.

Читайте також:

WikiLeaks: Лукашенко очолив список найбагатших олігархів Білорусі

Вибори президента Білорусі відбулися

На центральний майдан Мінська стягують спецтехніку з бійцями

У Мінську відключили соціальні мережі та електронну пошту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: