У М'янмі обмежили доступ до Інтернету

Користувачам Інтернету в М'янмі у п'ятницю вранці закрили доступ до серверів, що знаходяться за межами країни.

Користувачам Інтернету в М'янмі у п'ятницю вранці закрили доступ до серверів, що знаходяться за межами країни, повідомляє представник телекомунікаційної компанії Myanmar Post and Telecoms, який побажав залишитися неназваним.

Інтернет-кафе (Фото: digitalbattle.com)
Влада М'янми обмежила доступ громадян до Інтернету (Фото: digitalbattle.com)
"Користувачі можуть заходити лише на місцеві сайти і поштові сервіси. Доступ до іноземних сайтів закритий з 8:00 за місцевим часом", - заявив він, відмовившись назвати яку-небудь причину обмеження доступу.

3 листопада в М'янму для переговорів з місцевою військовою хунтою повинен прибути спецпосланець ООН Ібрагім Гамбарі (Ibrahim Gambari). Опозиція М'янми активно використовує Інтернет-сайти і он-лайн-щоденники для боротьби з військовою хунтою, а напередодні візиту Гамбарі антиурядова кампанія в Мережі активізувалася.

В кінці вересня у М'янмі пройшли масові демонстрації проти правлячого режиму, спровоковані рішенням військової хунти підняти ціни на пальне. Акції протесту в столиці М'янми почалися 24 вересня. Виступи очолювали буддійські ченці, які мають в країні авторитет і недоторканність. Не дивлячись на це, поліція застосувала для розгону протестуючих палиці і сльозогінний газ.

При розгоні демонстрацій в М'янмі за офіційними даними загинули біля 10, за неофіційними – біля 80 людей. Декілька десятків були арештовані. Дії хунти викликали протест на Заході, а США ввели проти членів уряду країни санкції, заборонивши їм і їх родичам в'їзд на американську територію.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: