У Мадриді померла мати глави дому Романових

У віці 95 років у Мадриді померла представниця династії Романових: Її Імператорська Високість вдовуюча Государиня Велика Княгиня.

У ніч на 24 травня в Мадриді померла представниця династії Романових - мати глави імператорського дому Леоніда Георгіївна. Їй було 95 років.

На сайті прізвища зазначено повний титул Леоніди Георгіївни: Її Імператорська Високість вдовуюча Государиня Велика Княгиня (де-юре Її Імператорська Величність Государиня Імператриця). Вона народилася в 1914 році в Тифлісі в родині князя Георгія Олександровича Багратіон-Мухранського (на сайті Романових наголошується, що рід Багратіонів - найдавніший в Європі і "походить від біблійного царя Давида псалмоспівця").

У 1934 році Леоніда Багратіон-Мухранська вийшла заміж за американця Самнера Кербі (на сайті він названий нащадком шотландського роду). У 1935 році у подружжя народилася дочка Олена, ще через два роки вони розлучилися.

У 1948 році Багратіон-Мухранська вийшла заміж за Володимира Кириловича Романова. Він був єдиним сином двоюрідного брата Миколи II, великого князя Кирила Володимировича, який у 1924 році в еміграції проголосив себе імператором всеросійським. Кирило Романов помер в 1938 році, після чого право на верховенство в імператорському будинку успадкував його син.

У 1953 році у подружжя народилася дочка Марія Романова. З 1992 року, коли помер її батько, вона вважається главою сім'ї Романових; на сайті вказано титул: Її Імператорська Високість Государиня Велика Княгиня (де-юре Її Імператорська Величність Государиня Імператриця і самодержиці Всеросійська). Її син, Георгій Михайлович Романов (народився в 1981 році), вважається спадкоємцем імператорського дому (Його Імператорська Високість Государ Спадкоємець Цесаревич і Великий Князь).

За словами директора канцелярії дому Романових Олександра Закатова, Леоніда Георгіївна буде похована поряд із чоловіком у Петропавлівській фортеці Петербурга. Дата похорону ще не визначена.

Читайте також:

Дружина принца Чарльза під час прогулянки зламала ногу

Британці шукають лазівки в законі для арешту Папи Римського

Британські ЗМІ вичислили дату весілля принца Вільяма

Принц Вільям успадкує британський трон, обійшовши батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: