У Малайзії підроблений алкоголь забрав життя 21 особи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Десятки людей опинилися в лікарні з ознаками отруєння.

Малайзійська поліція розслідує випадок отруєння домашнім алкоголем, який забрав життя 21 особи та відправив до лікарень десятки осіб.

Про це повідомили місцеві правоохоронці у середу, 19 вересня, передає Reuters.

Домашній алкоголь є досить популярним серед бідного населення в країні, де діють високі акцизи на спиртні напої.

За даними Міністерства охорони здоров’я, відомо про 57 випадків отруєння в столиці Куала-Лумпурі та сусідньому районі Селангор.

"Очікується, що кількість випадків збільшиться, оскільки більше пацієнтів прийдуть на лікування", - заявив очільник МОЗ Ахмад Дзулкефлай.

Всі постраждалі отруїлись метанолом, який використовується під час виготовлення домашнього лікеру. Сам метанол нешкідливий у малих дозах, однак у великій концентрації може спричинити серйозні наслідки для людського організму.

"Ми дуже стурбовані тим, що це (підроблений алкоголь – ред.) постачається у партіях ... люди вдаються до дешевого, підробленого спиртного напою", - підкреслив Дзулкефлай.

Поліція вже затримала сімох осіб під час рейдів на нелегальні пункти виробництва такого алкоголю та вилучила близько трьох тисяч пляшок саморобних вина та пива. Винним у смертях людей від отруєння загрожує до десяти років ув’язнення.

Алкоголь, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції