У Малайзії усією країною обрали ім'я новонародженій панді

На адресу зоопарку надійшли десятки тисяч листів із пропозиціями.

Сім місяців тому в Малайзії в зоопарку Негара народилася панда. Протягом всього цього часу тварині обирали ім'я, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Як назвати восьмимісячну тваринку, вирішували усією країною - на адресу зоопарку надійшли десятки тисяч листів із пропозиціями. Дитинча назвали Nuan Nuan, що в перекладі з китайської означає "тепла".

За словами працівників зоопарку, це ім'я відповідає характеру тварини й до того ж символізує потеплішання стосунків між Малайзією та Китаєм.

Зазначимо, усі чорно-білі панди належать Китаю, а зоопарки інших країн цих тварин тільки орендують. За даними вчених, цей вид тварин вимирає. У дикій природі їх залишилося близько 1,5 тисячі.

Нагадаємо, нещодавно у Китаї показали шлюбний період панд у прямому ефірі. Подія ця справді визначна, адже самки панди можуть займатися любовними іграми лише кілька днів на рік.

У Малайзії всією країною обрали ім'я для маленької пандочки

Як назвати восьмимісячну тваринку, вирішували усією країною: на адресу зоопарку надійшли десятки тисяч листів із пропозиціями. Малечі дали ім'я Nuan Nuan, що китайською означає "тепла". У зоопарку пояснили, що це слово передає пандячий характер, до того ж - символізує потеплішання стосунків між Малайзією та Китаєм. Цей вид вимирає, за даними вчених, у дикій природі їх залишилося близько 1,5 тисяч.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: