У Малайзії затримали півтисячі учасників акцій протесту

На вулиці Куала-Лумпура в п'ятницю і суботу вийшли, за оцінками поліції, близько 10 тисяч осіб. При розгоні мітингів поліція застосувала сльозогінний газ.

У Малайзії 9 липня були заарештовані 514 учасників акцій протесту.

Як повідомляється, на вулиці Куала-Лумпура в п'ятницю і суботу вийшли, за оцінками поліції, близько 10 тисяч осіб. Акція була заборонена владою. При розгоні мітингу біля адміністрації прем'єр-міністра Наджіба Разака поліція застосувала сльозогінний газ.

Щоб не допустити мітингувальників на Стадіон Незалежності в Куала-Лумпур, поліцейські перекрили дороги і закрили кілька залізничних станцій.

У ході підготовки мітингу по всій країні були заарештовані не менше 200 опозиціонерів, деяким з них загрожують тюремні терміни.

Прихильники опозиції вимагають проведення в Малайзії політичних реформ. Зокрема, опозицію не влаштовує існуюча система виборів, її критикують за несправедливість і недостатню прозорість.

Політична коаліція "Національний фронт", яку очолює чинний прем'єр, об'єднує більше десятка політичних організацій Малайзії. Опозиціонери вважають, що авторитет "Національного фронту" в останні роки був підірваний корупцією та проявами расової дискримінації в країні, тому перемоги на чесних виборах коаліція здобути не може.

Вибори повинні пройти в країні в 2013 році, але очікується, що "Національний фронт" оголосить про проведення голосування на рік раніше.

Читайте також:

Спецназівець, який з матюками розганяв мітинг у Мінську: ненавиджу "аппазицию"

Сотні тисяч людей вийшли на акції протесту в Сирії

Незадоволення економічною політикою вивело десятки тисяч поляків на вулиці

Унаслідок побоїща у Греції госпіталізовано сотню людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: