У Маріанському жолобі дайвер пірнув на рекордну глибину. Там на нього чекало сумне відкриття

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дайвер досліджував глибини протягом чотирьох годин.

Американський дослідник зробив сумне відкриття після того, як занурився на рекордні майже сім кілометрів вглиб у Маріанську западину на дні Тихого океану.

Про це пише Metro.

Окрім нових видів ракоподібних, дайвер Віктор Весково побачив пластикові пакети і обгортки від солодощів. Цей сумний факт свідчить про те, що ніде в океані не сховатися від навали пластикових відходів.

Весково провів чотири години, досліджуючи глибини у спеціально побудованому підводному човні. Так він побив рекорд з найглибшого занурення.

Підводний човен був побудований, щоб витримати екстремальний тиск, і це дозволило Весково досягти рекордної глибини у 10 927 м , що на 11 метрів більше, ніж попереднє занурення режисера Джеймса Камерона в 2012 році.

На думку команди, занурення допомогло відкрити чотири нових види бокоплавів – ракоподібні, подібні до креветок. У знахідці пластику, на жаль, нічого нового нема. 

За даними ООН, у світовому океані зараз перебуває вже понад 100 мільйонів тонн пластикових відходів. При цьому щороку їхня кількість збільшується ще на приблизно вісім мільйонів тонн, повідомили присутні на конференції експерти. Тим часом мільйонам тварин і рослин загрожує вимирання. Люди також у небезпеці. Нещодавно ООН опублікувала великий звіт про те, у якому стані наразі перебуває довкілля. Розповідаємо найголовніше з нього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції