У медичному костюмі, але з маскою на підборідді: Лукашенко приїхав у коронавірусну лікарню і знехтував безпекою

У медичному костюмі, але з маскою на підборідді: Лукашенко приїхав у коронавірусну лікарню і знехтував безпекою

Лукашенко не дотримався правил носіння маски.

Олександр Лукашенко 27 листопада приїхав в одну з головних лікарень Мінська, де відвідав відділення з хворими на коронавірус. Але у медзакладі Лукашенко знехтував одразу декількома карантинними правилами.

Про візит Лукашенка повідомляє БЕЛТА.

Згідно з інформацією, у лікарні Лукашенку розкажуть процес лікування пацієнтів з COVID-19, а також провели його у блок з пацієнтами, хворими на коронавірус, і до реанімації.

Telegram-канал Tut.by опублікував відео, на якому видно що Лукашенко спочатку спілкується з лікарями без маски, потім одягає маску і бере рукавички. Журналісти зауважили, що хоч Лукашенко і неправильно користується маскою, та це його перша поява на публіці у захисному індивідуальному засобі. 

Крім того, Лукашенко не вдягнув і гумові рукавички, а з медиком привітався за руку. Водночас супроводжують Лукашенка лікарі в повному екіпіруванні — костюмах і захисних щитках.

Як пише БЕЛТА, шоста міська клінічна лікарня — один із провідних закладів охорони здоров'я Мінська. Від лютого відділення лікарні перепрофільовані на інфекційні. Щодня в лікарні перебуває понад 700 пацієнтів з коронавірусом.

Зазначається, що у Білорусі стрімко зростає захворюваність на пневмонії. У стаціонарах зараз перебуває понад 25,5 тис. пацієнтів, до апаратів ШВЛ під'єднано 461 особу. Водночас 4 173 білоруси лікуються від коронавірусу у медзакладах Мінська, вдома — понад 19 тис. пацієнтів із коронавірусом.

Нагадаємо, 28 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що безсимптомно перехворів на нову коронавірусну інфекцію COVID-19. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
828
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація