Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Медведєва придумали, як посварити Україну і Молдову

Рогозін обіцяє підключитися до вирішення видуманої суперечки.

Віце-прем'єр-міністр Росії Дмитро Рогозін звинуватив Україну в обміління Дністра.

Як заявив він виданню "КоммерсантЪ", у Вінницькій області йде забір води з річки, що нібито призвело до того, що "скоро не буде ніяких двох берегів Дністра, взагалі, навіть Дністра не буде".

"Дністер став міліти, мені показали фотографії, де Дністер перетворюється вже на якийсь набір островів. Є місця, де можна вже, не замочивши штани в чоботях, перейти цей Дністер. І це проблема, яку насправді у всій цій демагогії, балачках про статуси, пропустили політики двох берегів Дністра", - повідомив Рогозін.

Таким чином, Молдова повинна ініціювати вирішення цього питання, до обговорення якого підключиться і Росія.

"Ми в нього включатися будемо, коли питання поставить сама Молдова. Кишинів просто зобов'язаний порушити питання про те, що гублять річку. Дністер уже не річка, ще раз кажу, два береги скоро зіллються в одне сухе поле. Ось проблема, яку треба вирішувати. Або ж навчитися спільно виходити з ініціативами, які стосуються засад їхньої життєдіяльності, їхнього майбутнього, майбутнього їхніх дітей. А так можна сперечатися скільки завгодно, потім просто опиняться на сухарях і ті, й інші", - уклав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції