Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мексиці попри заборону вживання провели першу виставку марихуани

Прихильники легалізації канабісу вважають, що він не шкодить здоров'ю.

У Мексиці, незважаючи на заборону вживання марихуани в країні, у середмісті триває перша виставка канабісу, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Виставка під назвою "ЕкспоКоноплі" відбувається у 50-поверховому хмарочосі у серці мексиканської столиці. Усе серйозно: наукові лекції, практичні семінари і стенди, хитрощі гідропоніки, добрива, різні сорти. Але вирощування марихуани в Мексиці досі заборонене, як і продаж.

"Уперше прийшов на таку виставку. Для Мехіко це важливий крок. Вони нарешті дають нам хоч трохи свобод. Так, я вживаю. У мене спина постійно болить, якого тільки знеболювального я не пив - усе марно. Тільки печінці ставало гірше. А марихуана допомагає", - каже відвідувач виставки і споживач марихуани Деніс Морено.

Медикаментозне вживання марихуани - це головний аргумент прихильників її легалізації. Другий на черзі - менша шкідливість порівняно з іншими, легальними засобами зняття стресу.

"Із-поміж інших наркотиків марихуана - найлегша. От приміром, якщо ви вип'єте ввечері - прокинетеся з похміллям. А якщо покурите - нічого вам на ранок не буде", - розповідає Ернесто Ескудеро, спеціаліст з вирощування марихуани.

Серед найтолерантніших до марихуани країн - Нідерланди, Іспанія, Колумбія. Тенденція останніх років – пом'якшення законодавства. Так зробили Канада і Чехія, кілька американських штатів.

"Це культурна еволюція. Це зміна світогляду. Дедалі більше людей розуміють: споживач марихуани - це не маргінальний псих. Міф розвінчано", - заявляє організатор виставки Леопольдо Рівьєра.

Противники легалізації своєю чергою стверджують, що доступність наркотику посилює інтерес до нього, а психологічна залежність від конопель нічим не краща за нікотинову.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Відео У Мексиці організували першу виставку марихуани

Залиште свій коментар

Вибір редакції