У Мексиці виявлено масове поховання наркомафії: 59 трупів

На території північно-західного штату Тамауліпас знайдена братська могила, в якій налічується, щонайменше, 59 тіл загиблих.

Чергове таємне поховання жертв наркомафії виявлено в Мексиці. На території північно-західного штату Тамауліпас в середу знайдена братська могила, в якій налічується, щонайменше, 59 тіл загиблих.

Місцева влада поки не прокоментувала виявлення чергового поховання організованої злочинності. Зараз проводиться відповідне розслідування.

У Мексиці, де зберігається високий рівень злочинності, вже неодноразово знаходили подібні могили. У серпні минулого року в цьому ж штаті було виявлено поховання з тілами 72 нелегальних іммігрантів, які мали намір потрапити до США.

За попередніми даними слідства, вони були розстріляні бойовиками банди "Лос-Сетас", які причетні до діяльності наркомафії.

З 2007 року в результаті насильства в Мексиці загинуло понад 30 тисяч осіб. Настільки високий рівень злочинності зазначається у латиноамериканській країні незважаючи на посилені заходи для забезпечення громадської безпеки, які вживаються урядом.

Нагадаємо, що президент Мексики Феліпе Кальдерон з допомогою армії почав масштабну війну з могутніми наркокартелями в кінці 2006 року. На боротьбу з наркомафією було кинуто більше 50 тисяч поліцейських, військових і співробітників спецслужб.

Бажаного явного успіху залучення солдатів і федеральних агентів, які вважаються менш корумпованими, ніж поліцейські, не принесло - зіткнення з наркобандами тягнуть за собою все нові і нові жертви. Велика частина злочинів, скоєних наркомафією, залишається нерозкритою через корупцію в державному апараті.

У результаті війни наркомафії за канали постачання кокаїну протягом останніх трьох років загинули вже більше 22 700 людей. Особливо велика кількість жертв у районах, що межують з США, куди і йде основний потік контрабанди наркотиків.

Читайте також:

Мама чотирьох дітей наростила собі роги чорта

Мексика готує для туристів "кінець світу" у 2012 році

У Мексиці розстріляли мерію, суд та поліцію

ВідеоУ Мексиці виявлено масове поховання наркомафії: 59 трупів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: