Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Постраждало понад 50 осіб, 41 з них госпіталізований.

У результаті вибухів на заводі з виробництва феєрверків у передмісті Мехіко загинули 24 особи, у тому числі четверо пожежників.

Про це повідомляє Associated Press.

Раніше було відомо про 16 жертв. Постраждало понад 50 осіб, 41 з них госпіталізований.

Після першого вибуху перші на місце прибув пожежний наряд з семи чоловік і приступив до гасіння, під час якого відбулося ще три вибухи. Поліція припускає, що їх могли спровокувати самі рятувальники, оскільки деякі хімічні речовини, використовувані у виробництві феєрверків, могли вступити в реакцію з водою.

Місто Тультепек, де сталася трагедія, славиться своїми майстернями піротехніки. НС там трапляються постійно; тільки за останні два роки в них загинуло близько 70 осіб.

ВідеоНа нелегальному заводі з виготовлення феєрверків у Мексиці вибухи забрали життя 24 людей

У мексиканському містечку Тутельпек 24 людини загинуло і 49 отримали поранення через вибухи на нелегальному заводі з виготовлення фейерверків. Серед загиблих – чотири пожежники та двоє поліцейських, які прибули на допомогу. Також у містечку зруйновано кілька будівель. Тутельпек є столицею саморобних феєрверків - значна частина місцевих мешканців заробляє на життя саме виробництвом і продажем цих вогняних забавок, тому вибухи і пожежі в місті стали звичайним явищем. 

На нелегальному заводі з виготовлення феєрверків у Мексиці вибухи забрали життя 24 людей

Нагадаємо, що раніше під час військових навчань біля берегів Норвегії на німецькому фрегаті Саксонія стався вибух.

Як повідомили у військово-морських силах Німеччини, інцидент стався під час пуску ракети. При цьому перед запуском ніяких технічних несправностей виявлено не було.

Залиште свій коментар

Вибір редакції