У Мексиканській затоці завершуються роботи з консервації свердловини

Компанія BP в неділю, 19 вересня, останній раз перевірить свердловину в Мексиканській затоці перед тим, як офіційно оголосити про ліквідацію витоку нафти.

Концерн BP проведе ще одне випробування міцності цементної заглушки, встановленої на аварійній нафтовій свердловині в Мексиканській затоці, перш ніж оголосить про повне завершення робіт з її консервації.

У п'ятницю в аварійну свердловину - через пробурену раніше розвантажувальну свердловину - було закачано ще 74 бареля цементу, щоб назавжди закупорити її.

Нагадаємо, платформа Deepwater Horizon, якою керувала компанія BP, затонула у Мексиканській затоці біля узбережжя штату Луїзіана 22 квітня після вибуху і 36-годинної пожежі. У результаті інциденту загинули 11 людей.

З цього моменту із пошкодженої свердловини на дно Мексиканської затоки щоденно виливалося від 35 тисяч до 60 тисяч барелів нафти. За підрахунками фахівців, загалом у води потрапило 4,9 млн барелів нафти, з яких було зібрано тільки 800 тисяч.

Зупинити витік нафти вдалося лише 4 серпня.

Приблизні витрати BP, пов'язані з аварією у найближчому майбутньому мають скласти близько 32 мільярдів доларів. При цьому компанія вже витратила більше 8 мільярдів доларів на ліквідацію наслідків аварії.

Читайте також:

BP з'ясувала причину аварії в Мексиканській затоці

ВР підозрюють у приховуванні доказів, що дозволяють встановити точну причину аварії

BP продовжить бурити свердловину у Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: