У мексиканському зоопарку на смерть замерзли 35 тварин

У Мексиці у штаті Чіуауа в зоопарку від холодів, що раптово наступили, загинули 35 тварин, серед яких 14 папуг, 13 змій, п'ять ігуан, два крокодили і одна мавпа.

У зоопарку, розташованому в мексиканському штаті Чіуауа в місті Альдама, від холоду загинули 35 тварин.

За словами власника зоопарку, в установі виникли перебої з теплопостачанням, і в результаті загинули 14 папуг, 13 змій, п'ять ігуан, два крокодили і один капуцин (рід мавп).

Погода, що встановилася останнім часом у північних штатах Мексики, є самою холодною для цієї пори року за останні 60 років. Так, у багатьох районах Чіуауа температура впала до мінус 13 градусів Цельсія. Мінусові температури для цього регіону є великою рідкістю.

Результатом раптових холодів стали перебої з подачею електроенергії. Це позначилося на роботі багатьох заводів і підприємств. Школи в штаті Чіуауа були закриті. За прогнозами синоптиків, погода має покращитися до вівторка.

Між тим, Мексика не єдина країна Північної Америки, жителі якої страждають від нехарактерної кількості снігу. Наприклад, пару днів тому сніжна буря обрушилася на велику частину території США: на штати Середнього Заходу і на район Великих рівнин.

Читайте також:

У зоопарку Тегерана вбили 14 левів

У бердянському зоопарку народилося троє левенят

Депресивному горилі з Київського зоопарку подарували телевізор

Косоокий опосум з ожирінням став зіркою Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: