У Мексиці туристів забезпечуватимуть страховкою від свинячого грипу

Страховка покриватиме не лише випадки захворювання вірусом А/Н1N1, але і будь-які інші нехронічні захворювання і травми.

Влада мексиканської столиці Мехіко обіцяє за свій рахунок забезпечити медичною страховкою всіх іноземних туристів, що приїжджають у місто. Страховка покриватиме не лише випадки захворювання вірусом А/Н1N1, відомим як свинячий грип, але і будь-які інші нехронічні захворювання і травми. Про це повідомив мер мексиканської столиці Марсело Ебрард.

Ебрард розповів, що іноземним туристам будуть надані знижки в готелях, музеях і ресторанах. Вони складуть від 10% до 60%. Багато готелів пропонують як бонус одну безкоштовну ніч. Зараз готелі Мехіко завантажені на чверть.

На початку травня в готелях були порожні 95% номерів. Причиною став спалах свинячого грипу. На даний момент в Мексиці зареєстровано майже 5 тис. випадків захворювання.

Всього в світі на грип А/Н1N1захворіли більше 12 тисяч людей, і їхня кількість кожного дня зростає.

Кількість жертв свинячого грипу, зросла до 100 осіб. Останніми від небезпечного захворювання померли двоє мешканців Нью-Йорка. Найбільше смертельних випадків було зафіксовано у Мексиці, де померли 83 людини.

Країни продовжують жорстко боротися з інфекцією. Так, в Австралії, де на борту круїзного лайнера був виявлений хворий, двом тисячам пасажирів веліли протягом тижня перебувати вдома і дотримуватися карантину. У Сінгапурі, де свинячий грип виявили у жінки, що прилетіла з Нью-Йорка, оголосили в розшук всіх пасажирів, які прибули тим самим рейсом.

Читайте також:

Росія створила ліки від свинячого грипу

Свинячий грип ув'язнив 2 тис. пасажирів круїзного лайнера

Для боротьби зі свинячим грипом на Закарпатті свиням дають горілку

Естонські медики відмовилися лікувати жінку з підозрою на новий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: