У Мексиці з рабства звільнили 107 індіанців

У Мексиці ліквідована підпільна фабрика, де використовувалася праця рабів

Мексиканська поліція припинила діяльність підприємства, яке під виглядом реабілітаційного центру для наркоманів і алкоголіків використовувало на виробництві рабську працю індіанців.

"Пацієнтів" реабілітаційного інституту імені святого Томаса, розташованого в столиці Мексики, примушували працювати по 16 годин на день на виробництві пакетів для пакування продуктів, при цьому робочий день починався о восьмій ранку і тривав до опівночі з півгодинною перервою на обід.

Усього поліція звільнила 107 людей. Більшість з них - це індіанці, які приїхали в Мехіко на заробітки, і були викрадені для роботи на підпільній фабриці.

За інформацією поліції, "жертви утримувалися в нелюдських, антисанітарних умовах. З ними жорстко поводилися та сексуально експлуатували". Після звільнення деяких індіанців довелося терміново відправити до лікарні. Вони страждали від постійного недоїдання, обезводнення, шкірних інфекцій і переломів.

В'язні були позбавлені елементарних побутових зручностей, їм доводилося спати на підлозі. Як покарання навіть застосовувалися тортури - позбавлення їжі на три дні, при цьому, не давали ходити в туалет.

Як повідомив представник поліції, в ході операції заарештовано більше 20 рабовласників. Розслідування діяльності "клініки" триває.

Читайте також:

На Прикарпатті заарештували рабовласника - громадянина Молдови

В Запоріжжі затримано чоловіка, який тримав у рабстві родича-інваліда

Ромський барон шість років тримав чоловіка у рабстві

На Сумщині юнак три роки провів у рабстві

ВідеоУ Мексиці з рабства звільнили 107 індіанців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: