У мемуарах Блера виявили вигаданий діалог з кіно

У книзі мемуарів колишнього британського прем'єра Тоні Блера "Подорож" сценарист Пітер Морган знайшов вигадану сцену зі свого оскароносного фільму "Королева".

Сценарист Пітер Морган знайшов у книзі мемуарів колишнього британського прем'єра Тоні Блера "Подорож" ("A Journey") вигадану сцену зі свого оскароносного фільму "Королева" ("The Queen").

В книзі "Подорож" Блер наводить діалог між ним і Єлизаветою II, по ходу якого королева говорить: "Ви мій десятий прем'єр-міністр. Першим був Уїнстон, це було ще до вашого народження". У фільмі "Королева" ця фраза звучала так: "Ви мій десятий прем'єр-міністр, містер Блер. Першим був Уїнстон Черчіль".

Морган стверджує, що діалог у фільмі не був заснований на реальних подіях і є його вигадкою. "Я дуже старався здатися обізнаною людиною, але насправді цілком вигадав ці фрази. Звідки мені знати, про що міністри говорять із монархами", - розповів про роботу над сценарієм "Королеви" Морган.

Сценарист висунув три можливі версії того, як його домисли опинилися в мемуарах колишнього глави британського уряду. "Перший варіант - я ідеально вгадав зміст діалогу, але тоді це просто унікальний випадок. Другий - Блер вирішив офіційно запевнити мою вдалу вигадку. І, нарешті, третій варіант - після пари джин-тоніків сцена з кіно змішалася в його голові з реальністю. Це було б забавно, так як Блер запевняє, що ніколи не бачив наш фільм", - сказав Морган.

Автобіографія Тоні Блера "Подорож" вийшла у світ 1 вересня 2010 року. 4 вересня екс-прем'єр проводив автограф-сесію в Дубліні, де його закидали яйцями і черевиками активісти антивоєнних рухів. Через побоювання нових заворушень Блер відклав зустріч з читачами, яка повинна була пройти в Лондоні 8 вересня.

Історичний художній фільм "Королева" режисера Стівена Фрірса за сценарієм Пітера Моргана вийшов в 2006 році. У картині розповідається про події, що відбувалися в оточенні Єлизавети II відразу після загибелі принцеси Діани в автокатастрофі в 1997 році. У 2007-му фільм був нагороджений премією "Оскар" за головну жіночу роль, яку відіграла Хелен Міррен.

Читайте також:

Тоні Блера в Дубліні закидали яйцями й черевиками

Тоні Блер не шкодує, що вв'язався у війну в Іраку

Тоні Блер віддасть гонорар за свою книгу пораненим солдатам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: