Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі кепкують з британської прем’єрки Мей через недолугий реверанс перед принцем

Частина людей не розуміє, навіщо було робити такий жест.

Британська прем’єр-міністр Тереза Мей потрапила в кумедну ситуацію через незграбність. Вона розсмішила користувачів Мережі своїм недоладним реверансом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час урочистих заходів до 100-річчя битви при Ам'єні, Мей присіла так, що її голова порівнялася з талією принца Вільяма. Частина юзерів через це порівняли прем’єрку з жирафом та динозавром, тоді як інші навпаки – похвалили за гарну розтяжку та атлетичність.

ВідеоТереза Мей ледь не розбила голову, вклоняючись принцу

Ледь не розбила голову, вклоняючись принцу. Британська прем’єрка Тереза Мей розсмішила користувачів мережі своїм недоладним реверансом. Під час урочистих заходів до 100-річчя битви при Ам'єні у Франції, Тереза Мей присіла так, що її голова порівнялася з талією принца Вільяма. Частина юзерів порівняли прем’єрку з жирафом та динозавром. Тоді, як інші, навпаки, похвалили урядовицю за гарну розтяжку та атлетичність. Глава уряду Британії вже не вперше дивує громадян країни дивними присіданнями. 

Тереза Мей ледь не розбила голову, вклоняючись принцу

Глава уряду Великої Британії вже не вперше дивує громадян країни дивними присіданнями, адже саме так вона зазвичай вітає всіх членів королівської родини. Водночас, інтернет-спільнота дивується, чому досі ніхто не навчив прем'єрку робити це дещо елегантніше.

Як повідомлялося, раніше незграбними реверенасами відзначалася герцогиня Йоркська Сара – матір принцес Євгенії та Беатріс і колишня дружина принца Ендрю. У неї не найкращі стосунки з королевою Єлизаветою II. Можливо, з цієї причини її реверанс на адресу королеви виглядає так комічно.

Фотогалерея Кейт Міддлтон народила сина: британці активно вітають королівську родину (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції