Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі поширили фото водійського посвідчення "отруйника" Скрипалів Чепіги

Фото надало анонімне джерело.

У Мережі з'явилася фотографія ймовірно водійського посвідчення так званого полковника ГРУ Анатолія Чепіги, якого підозрюють в отруєнні екс-розвідника Сергія Скрипаля у Солсбері. 

Фото опублікувала розвідувальна організація CIT.

За даним організації, фото надало анонімне джерело. На ньому зображено начебто водійське посвідчення з фотографією чоловіка, схожого на полковника ГРУ Чепігу. 

Посвідчення видане в місті Хабаровську на ім'я Чепіги Анатолія Володимировича у травні 2009 року. 

Анонимный источник поделился с нами предполагаемой фотографией водительских прав Анатолия Чепиги, подозреваемого в отравлении Скрипалей

Опубліковано Conflict Intelligence Team П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

Раніше співавтор розслідування про "Петрова" і "Боширова" Сергій Канєв розповів ЗМІ, що полковник ГРУ Анатолій Чепіга, якого Велика Британія підозрює в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії, очолював операцію з вивезення до Росії екс-президента України Віктора Януковича. За інформацією Канєва, саме за цю спецоперацію Чепіга отримав звання Героя Росії. У Генпрокуратурі України це підтвердити не змогли, проте Аваков заявив, що "отруйник" Скрипаля справді допомагав Януковичу тікати з України, хоч і не уточнив про кого йде мова.

ВідеоТурецькі ЗМІ припускають, що Чепіга брав участь у вбивстві чеченського польового командира

Встиг відзначитися ще й у Стамбулі. Турецькі ЗМІ припускають, що полковник російського ГРУ Анатолій Чепіга брав участь у вбивстві чеченського польового командира Едельгерієва. Він загинув у Стамбулі три роки тому, у вбивстві  підозрювали трьох росіян, зокрема так званого "Андрія Шолохова". Саме під цим іменем до Туреччини і міг приїхати Чепіга, пишуть ЗМІ. 

Турецькі ЗМІ припускають, що Чепіга брав участь у вбивстві чеченського польового командира

Залиште свій коментар

Вибір редакції