У Мережі виклали відео, як у Сирії під час вибуху розірвало на шматки російського генерала

У Мережі виклали відео, як у Сирії під час вибуху розірвало на шматки російського генерала

Під час вибуху загинули кілька військових.

У Мережі з’явилося відео, як у Сирії в провінції Дейр-Ез-Зор під час вибуху загинув генерал-майор РФ В'ячеслав Гладких та командувач Національними силами оборони міста аль-Маядін Мухаммед Тайсар. Ще кілька російських та сирійських військовослужбовців отримали поранення.

Відповідне відео вибуху опублікував телеграм-канал "Вестник Дамаска".

На відео видно, як на дорозі зупинилася колона військової техніки. Гладких із іншими військовими проходять повз військових машин, спілкуються російською мовою. Потім лунає вибух – людей розриває на шматки.

Увага! Відео містить сцени насилля. Не рекомендовано до перегляду особам до 18 років!

Міноборони РФ представило ліквідованого в Сирії генерала Гладких до державної нагороди посмертно, пише УНІАН. На сайті Кремля 2016 року ім'я В'ячеслава Гладких було в указі президента РФ про присвоєння військових звань. На сайті Міноборони РФ генерал-майор Гладких згадується в новині за вересень 2019 року про завершення окружного етапу Всеармійських змагань серед командирів у Східному військовому окрузі.

Нагадаємо, у Сирії підірвали російський військовий патруль. Відео атаки опублікували в Мережі. В результаті вибуху ніхто не постраждав.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів