У Мережі з'явилося перше з 2014 року відео з ватажком "ІД" аль-Багдаді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідер ісламістів згадав битву за Багуз та напади у Шри-Ланці.

Ватажок "Ісламської держави" Абу Бакр аль-Багдаді живий попри всі чутки. Новинне агентство бойовиків Furqan оприлюднило відео, на якому показано аль-Багдаді – вперше з липня 2014 року, коли він виступав у Великій мечеті в іракському Мосулі.

Про це повідомляє SITE Intelligence Group, яка відслідковує діяльність джихадистів у Мережі.

Відео показує, як аль-Багдаді у невимушеній обстановці розмовляє з трьома іншими бойовиками, обличчя яких розмиті. Він розповідає про війну проти "хрестоносців" і заявляє, що битва за останній форпост "ІД" у Сирії – місто Багуз – завершена. Це вказує на те, що відео було знято нещодавно.

Також ватажок "ІД" вітає терористів, які здійснили напади у Шри-Ланці, називаючи їхні дії помстою за Багуз.

Аль-Багдаді на відео приймає присяги від ісламістів у Буркіна-Фасо та Малі, а на завершення ролика переглядає звіти про щомісячну діяльність в районах проведення операцій "ІД". У них згадується "Провінція Центральної Африки", яка була оголошена 18 квітня, і "Провінція Туреччини", яка ще не була оголошена.

Раніше неодноразово заявлялося про загибель Абу Бакра аль-Багдаді. Зокрема, Міноборони РФ і сирійська правозахисна організація Syrian Observatory for Human Rights заявили про загибель лідера "Ісламської держави". Утім, агентство бойовиків Amaq не повідомляло про смерть свого лідера. Білий дім та Пентагон також не підтверджували повідомлення.

У серпні 2018 року Абу Бакр аль-Багдаді у першому за майже рік аудіо-зверненні закликав своїх прихильників "бути наполегливими". 

ВідеоНовину про загибель Абу Бакра аль-Багдаді поширило агентство, пов'язане з ісламістами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції