У Мережі з'явилося відео моменту вибуху смертника біля церкви в Єгипті

Кількість загиблих у двох терактах досягла 44 людей, в країні ввели режим надзвичайної ситуації.

В Мережі опублікували відео підриву смертника біля коптської церкви в єгипетській Олександрії.

Відео з камер спостереження опублікував телеканал Al Arabiya English.

На відео видно, як чоловік підходить до входу в храм і призводить бомбу в дію у воротах з металошукачем. У цей час поруч стояли щонайменше дві людини.

У теракті в Олександрії, за останніми даними, загинули 17 осіб, включаючи трьох поліцейських. Ще 48 отримали поранення. У другому недільному теракті в коптській церкві у місті Танта загинуло 27 осіб та 78 отримали поранення. Таким чином, загальна кількість загиблих досягла 44 осіб, передає Reuters.

Тим часом президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі оголосив про введення в країні режиму надзвичайного стану строком на три місяці. Також він дав розпорядження розгорнути війська по всій країні.

Нагадаємо, 9 квітня у церкві в єгипетському місті Танта, що розташоване в центральній частині дельти Нілу, прогримів вибух. Через кілька годин після вибуху в Танті терорист-смертник здійснив вибух навпроти церкви в Александрії.

9 квітня християни Східного та Західного обрядів відзначають Вербну неділю (Пальмову неділю). Це свято нагадує про день у життя Ісуса Христа, коли Він за тиждень до Воскресіння в'їхав на ослиці до Єрусалима. 16 квітня християни Східного і Західного обрядів відзначатимуть Великдень.

ВідеоУ Вербну неділю два вибухи пролунали в християнських храмах Александрії та міста Танта

Залиште свій коментар