Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явилося відео самознищення проданої на аукціоні картини Бенксі

Вбудований шредер нещадно знищив картину під час аукціону.

Картина Бенксі "Дівчинка з кулею" була розрізана вбудованим в раму шредером одразу ж після того, як її продали на аукціоні Sotheby's за 1,04 мільйона фунтів стерлінгів (1,4 мільйона доларів). Пізніше у суботу, 6 жовтня, Бенксі оприлюднив відео у своєму Instagram, у якому показано установка шредера у раму, а також є кадри знищення картини під час аукціону.

Бенксі, картина 2

"Кілька років тому я таємно вмонтував шредер в картину. На випадок, якщо її коли-небудь виставлять на аукціон", - йдеться у описі відео.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. "The urge to destroy is also a creative urge" - Picasso

A post shared by Banksy (@banksy) on

"Дівчинка з кулею" була однією з найвідоміших картин Бенксі. На аукціоні продавалася версія, написана ним у 2006 році на полотні аерозольними та акриловими фарбами. Відповідно до опису на сайті Sotheby's, картина продавалася у авторській рамі.

У офіційному аккаунті Бенксі в Інстаграмі також опублікували фотографію з аукціону з коментарем "Йшло, йшло і пішло".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Going, going, gone...

A post shared by Banksy (@banksy) on

Нагадаємо, у Києві в ніч проти 27 липня з’явилося графіті, підписане таємничим вуличним художником Бенксі. На графіті зображений орел з двома головами, кожна з яких нагадує пістолет з бензинової автозаправки. 

Графіті з’явилося в ніч виступу у Києві легендарного британського гурту Massive Attack. Деякі фани Бенксі стверджують, що вуличним митцем може бути музикант гурту Роберт Дель Наджа. Міста, де виступали Massive Attack, часто збігаються з місцями, де з'являються малюнки Бенксі. До того ж, Дель Наджа сам є художником графіті і малював обкладинки для альбомів свого гурту.

Видання "Хмарочос" надіслало запит на офіційний сайт художника, щоб підтвердити або спростувати автентичність зображення. У відповідь надійшов лист з інформацією, що це не малюнок Бенксі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції