Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з’явилося відео з останнім живим аборигеном Бразилії

Чоловік досі мешкає в джунглях, полює за допомогою стріл і вирощує папаю.

У Бразилії опублікували унікальне відео, на якому зафільмований чоловік, який є останнім представником амазонського племені. Він уже десятки років живе сам, ні з ким не спілкуючись, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ніхто не знає його імені та віку. На вигляд чоловікові близько 50 і принаймні півжиття чоловік прожив на самоті у джунглях в штаті Рондонія. Вчені вважають, що членів його племені вбили на початку 1990-х бандити та фермери, які претендували на території. 

Нині за життям самотнього чоловіка стежить агентство, що опікується корінним населенням Бразилії. Абориген має лук і стріли, полює на тварин, вирощує папаю та кукурудзу. Відео з ним зняли ще сім років тому, але не публікували, бо не могли отримати згоду чоловіка. Однак нині врешті наважилися, бо житель джунглів на контакт навряд чи піде, а поки він живий – доступ до племінної території для сторонніх закритий.

ВідеоВідео з останнім представником амазонського племені з'явилося у мережі

Робінзон Крузо або останній з могікан? У Бразилії опублікували унікальне відео. На ньому - чоловік, який є останнім представником амазонського племені і вже десятки років живе один, ні з ким не спілкуючись. Ніхто не знає його імені та віку. На вигляд йому близько 50. І принаймні півжиття чоловік прожив на самоті у джунглях в штаті Рондонія. Вчені вважають, що членів цього племені вбили на початку 90-х бандити та фермери, які претендували на території. 

Відео з останнім представником амазонського племені з'явилося у мережі

Залиште свій коментар

Вибір редакції