У мерії Москви розповіли, за якої умови не розганятимуть мітинг на Тверській

Сьогодні на Тверській заплановані різні святкові заходи на честь Дня Росії.

У департаменті регіональної безпеки московської мерії заявили, що поліція не перешкоджатиме мітингу на Тверській, якщо не буде плакатів.

Про це "Ехо Москви" повідомив начальник департаменту регіональної безпеки і протидії корупції Москви Володимир Черніков.

Він заявив , що поліція не розганятиме мітинг, якщо прихильники опозиціонера Олексія Навального прийдуть туди без плакатів і не будуть викрикувати гасла.

"Якщо людина прийде з плакатом політичного змісту або буде викрикувати гасла, він 100% потенційний "клієнт" поліцейських", - сказав він.

Черніков підкреслив, що сьогодні на Тверській будуть проводитися різні святкові заходи на честь Дня Росії.

"Якщо громадяни спокійно гуляють і проявляють почуття солідарності з більшістю людей, які прийдуть відзначати День Росії, все буде спокійно і добре. Якщо вони будуть проявляти "особливі" почуття, поліція може їх помітити. Будь ласка, поводьтеся відповідно, адекватно, і ніяких претензій ніхто до вас не висуватиме", - додав чиновник.

Нагадаємо, у Кремлі відреагували на перенесення антикорупційного мітингу на Тверську вулицю у Москві. Зокрема, речник Кремля Дмитро Пєсков наголосив, що ситуація з рішенням опозиціонера Олексія Навального перенести акцію протесту проти корупції з проспекту академіка Сахарова на Тверську вулицю - це питання мерії.

Він додав, що "важливо уникати будь-яких провокацій та незаконних дій".

Раніше Навальний звинуватив Кремль у спробі "зірвати московський мітинг", який запланований на 12 червня. За його словами, російська влада "телефонує всім підрядникам і забороняє надавати нам звукове обладнання". Мовляв, ведеться і з постачальниками моніторів, на яких планувалося під час акції транслювати фільм "Він вам не Дімон". 

12 червня в десятках міст Росії заплановані антикорупційні акції. 

Залиште свій коментар