У Міноборони чекають припинення "імперської політики" РФ через брак валюти

У Міноборони вважають, що наслідки санкцій РФ відчує вже восени

У Міноборони вважають, що санкції проти Росії значно послабили її фінансове становище. Про це у ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив директор департаменту соціальної та гуманітарної полтики Міноборони Валентин Федічев.

За його словами, у РФ наразі немає достатньо валюти для провадження "імперської політики", як у 2014-2015 роках.

При цьому, Федічев заявив, що вже восени Росію очікує значне послаблення. Зокрема, про це свідчить зменшення фінансування на озброєння.

"На 2016 рік Росія запланувала на 50% менше витрат на озброєння, ніж це було передбачено її 10-річною програмою переозброєння її ЗС", - сказав він.

ВідеоУ Генштабі впевнені, що восени на Росію чекають серйозні катаклізми

Нагадаємо, голова Європейської ради Дональд Туск висловив упевненість, що лідери країн ЄС ухвалять рішення про подовження терміну дії антиросійських санкцій. Відповідне рішення, за його словами, буде прийнято "протягом наступних двох або трьох тижнів без великих дискусій". Туск також попередив, що ЄС продовжить дотримуватися своєї позиції в питанні термінів дії санкцій: обмежувальні заходи будуть скасовані після повного виконання Мінських угод.

При цьому, президент Росії Володимир Путін напередодні свого візиту до Греції опублікував статтю у місцевій газеті "Катімеріні", в якій розповідає про відносини між РФ та Євросоюзом. На думку російського лідера, між Росією і Євросоюзом немає нерозв'язних суперечностей, але для повернення до багатопланового партнерства нібито необхідно лише "відмовитися від порочної логіки гри в одні ворота".

Він також закликав Європу "розпочати створення від Атлантики до Тихого океану зони економічного та гуманітарного співробітництва". Путін, зокрема, заявив, що Кремль "виходить із необхідності налагодження рівноправного, справді партнерського діалогу з Євросоюзом за широким колом питань: від візової лібералізації до формування енергоальянсу". При цьому він визнав, що не бачить готовності самої Європи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: