У Міноборони РФ спростували "плани" про будівництво нової бази у Сирії

В сирійській провінції Эфрін розміщено відділення Російського центру примирення.

У Міністерстві оборони Росії спростували повідомлення про те, що РФ побудує нову військову базу на північному заході Сирії для підготовки бійців курдських формувань.

"Ніяких планів розгортання на території Сирійської Арабської Республіки нових російських військових баз", – заявили "Інтерфаксу" у Міноборони РФ.

У військовому відомстві також повідомили, що в сирійській провінції Алеппо біля населеного пункту Афрін в районі зіткнення загонів курдського ополчення і підконтрольних Туреччини формувань Сирійської вільної армії розташоване одне з відділень Російського центру примирення ворогуючих сторін. Завдання якого – запобігання порушень режиму припинення бойових дій.

"У відповідності з російсько-турецькими домовленостями від 30 грудня 2016 року підрозділи Російського центру примирення ворогуючих сторін на території Сирії здійснюють цілодобовий моніторинг режиму припинення бойових дій", – додали в Міноборони.

Нагадаємо, 20 березня агентство Reuters з посиланням на курдські формування повідомили про те, що Росія нібито планує створити нову військову базу на північному заході Сирії. Крім того, повідомлялося про угоду з РФ про навчання бійців курдських формувань.

Зазначимо, що російська військова операція в Сирії проводиться з 30 вересня 2015 року. Російська бойова авіація підтримує наземні операції сирійської армії. У Росії в Сирії є авіабаза на аеродромі Хмеймим і пункт базування ВМФ в порту Тартус.

Залиште свій коментар