У Міноборони РФ назвали замовною статтю про рекордну кількість загиблих у Сирії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В оборонному відомстві кажуть, що дані про вбитих - міф. 

У Міністерстві оборони РФ заявили про те, що інформація про 40 загиблих російських силовиків у Сирії не відповідає дійсності, а матеріал Reuters назвав замовним.

За офіційними даними, у Сирії з початку 2017-го померли 10 військових РФ. Дані журналістів учетверо більші - вони писали про 21 загиблого приватного військовий фахівця, 17 військових і двох осіб з не встановленим статусом.

Офіційний представник Міноборони генерал-майор Ігор Конашенков заявив, що у тексті розслідування нібито "насаджується міф" про загиблих "контрактників з таємничої організації", вочевидь маючи на увазі так звану "групу Вагнера".

"Тому спеціально для  "російської" редакції Рейтер пояснюємо. Ніяких нібито таємних поховань російських військовослужбовців, загиблих в Сирії, не було і немає. Спроби видати за них приватних осіб, що не мають відношення до Збройних Сил і тим більше до операції в Сирії - брехливі від початку до кінця", - наводить його цитату РИА "Новости".

Також Конашенков заявив про те, що "на відміну від британських військових, які незаконно перебувають в Сирії нібито для боротьби з тероризмом", росіяни "ризикують життям".

Він додав, що "знущання британського агентства Рейтер над темою загибелі російських військовослужбовців в Сирії" не може викликати нічого, окрім "презирства". 

Нагадаємо, 2 серпня агенція Reuters повідомила, що втрати російських військових від початку 2017-го року стали найбільшими за часи участі в сирійській компанії і загинули близько 40 найманців та силовиків РФ. 

Фотогалерея Reuters повідомило про рекордну кількість загиблих військових РФ у Сирії (7 фото)

Раніше одразу два російських видання - РБК та Рейтер повідомляли, що РФ зазнала значних втрат у Сирії, загиблих принаймні втричі більше, ніж говориться офіційно. За даними журналістів, серед вбитих було багато найманців так званої "групи Вагнера" - приватних найманців з досвідом бойових дій на Донбасі та у Чечні. 

Батальйон "ПВК Вагнера" юридично не існує, тому що в Росії немає закону про приватні військові компанії або громадські організації, які можуть мати важке піхотне озброєння і бронетехніку. 

Самого лідера найманців "Вагнера" заскочили на кремлівському прийомі 9 грудня. Повідомляється, що президентський прийом відбувся в Георгіївському залі Кремля, на нього були запрошені понад 300 військових і цивільних осіб, які "виявили особливу мужність і героїзм".  

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції