Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінську люди вийшли з протестами на підтримку затриманих опозиціонерів

У Мінську люди вийшли з протестами на підтримку затриманих опозиціонерів

В акції взяли участь близько півтори тисячі осіб.

У білоруському Мінську люди вишикувалися в ланцюг на підтримку затриманих опозиціонерів.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

В акції взяли участь близько півтори тисячі осіб. Стояли одне за одним, - у довжину колона розтягнулася на майже два кілометри. 

Напередодні в Білорусі затримали головного конкурента Лукашенка на президентських виборах. Віктор Бабарико -колишній голова Белгазпромбанку. Минулого тижня заарештували 20 його колишніх підлеглих за звинуваченнями у фінансових оборудках. Усі вони, як стверджують силовики, під час допитів назвали Бабарика організатором злочинної схеми.

Затримали Бабарика, коли він повіз до Центрвиборчкому чистину зібраних підписів для участі у президентських виборах. Відтоді він перестав виходити на зв’язок, адвокатів до нього не пустили, а вдома провели обшук. 

Відео У Мінську відбувся пікет на підтримку затриманих опозиціонерів

Акція протесту в Мінську. Люди вишикувалися в ланцюг на підтримку затриманих опозиціонерів. В акції взяли участь близько півтори тисячі осіб. Напередодні в Білорусі затримали головного конкурента Лукашенка на президентських виборах. Віктор Бабарико – колишній голова Белгазпромбанку. А минулого тижня заарештували 20-х його колишніх підлеглих за звинуваченнями у фінансових оборудках.  

У Мінську відбувся пікет на підтримку затриманих опозиціонерів

Як повідомлялося, президентські вибори у Білорусі заплановані на 9 серпня. Чинний президент Олександр Лукашенко подав до Центральної виборчої комісії своєї країни документи на реєстрацію своєї ініціативної групи з висунення на вибори 2020 року. До слова,Лукашенко перемагав у президентських перегонах в 1994, 2001, 2006, 2010 і 2015 роках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції