У Мінську люди знову вийшли на мітинг проти інтеграції Білорусі з Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протестувальники проголосували за резолюцію мітингу

У неділю, 8 грудня, в Мінську відбувається чергова акція протесту проти інтеграції Білорусі з Росією.

Про це повідомляє Euroradio.

Зазначається, що акцією керує співголова партії "Білоруська Християнська Демократія" (БХД) Павло Северинець.

Основні гасла: "Ні - аншлюсу!", "Жодних союзів з імперською Росією!", "Живе Білорусь!".

Протестувальники проголосували за резолюцію мітингу. У ній йдеться про те, що люди висловлюють протест проти "глибокої інтеграції з Російською Федерацією", підписання "дорожніх карт". Заявлено про "нелегітимність всіх угод", підписаних нинішніми керівниками Білорусі та Росії. Також учасники акції закликають міжнародне співтовариство "проявити солідарність з білоруським народом, визнати нелегітимними всі угоди між режимами Лукашенка і Путіна", а за необхідності ввести додаткові санкції проти них.

Нагадаємо, 7 грудня, у Мінську відбулась акція протесту проти інтеграції з Росією. Громадяни вийшли у центр білоруської столиці з закликами зберегти незалежність та відправити президента у відставку, якщо той підпише угоду з РФ. 

Відео У Мінську відбуваються акції протесту проти інтеграції з Росією

Жодної інтеграції з Росією. У Мінську акції протесту в той час, як у Сочі президенти Лукашенко та Путін підписують новий союзний договір. Багато деталей тримають у таємниці. Відомо, що вже домовилися про створення єдиного уряду, парламенту, а також спільного ринку газу, нафти та енергетики. Путін хоче більшого, Лукашенко обіцяє не прогинатися.  

У Мінську відбуваються акції протесту проти інтеграції з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції