У Мінську ОМОН жорстоко розігнав акцію опозиції

Правоохоронці затримали усіх учасників опозиційної демонстрації у білоруській столиці. За словами затриманих, їх жорстокого били у відділку міліції.

У столиці Білорусі Мінську співробітники правоохоронних органів затримали всіх учасників опозиційної демонстрації.

Акція протесту проходила на Жовтневій площі в центрі Мінська і не була санкціонована владою. У ній взяли участь близько 30 осіб.

Серед затриманих виявилися лідер Об'єднаної громадянської партії Анатолій Лебедько і голова партії "Народна Грамада" Микола Статкевич.

Як розповів по телефону Анатолій Лебедько, його били прямо в автобусі по дорозі до Центрального РВВС. "Мене били спочатку на площі, потім почали бити в автобусі. Один тримав за шию, другий - руки, а третій бив по обличчю. Пішла кров ... ", - встиг сказати політик. Потім зв'язок з ним зник.

Активістів опозиції били і в Центральному РУВС Мінська. Про це повідомив свідок, який випадково опинився у відділенні міліції. За його словами, в будівлі РУВС постійно стоїть крик, чути, як б'ють затриманих. Свідок також бачив, як одного з опозиціонерів побитого тягли по коридору.

Розгоном демонстрації займалися близько ста співробітників білоруського ОМОНу. За словами кореспондента, котрий перебував на місці подій, ОМОН застосовував до демонстрантів силу.

Сам розгін акції протесту зайняв декілька хвилин. Також співробітники правоохоронних органів заважали журналістам знімати демонстрацію. Представників ЗМІ оточували по 5 омонівців, які хапали об'єктиви та пошкоджували апаратуру.

Учасники акції зібралися на площі з прапорами Євросоюзу і плакатами опозиціонерів Віктора Гончара і Анатолія Красовського, зниклих без вісті близько десяти років тому.

Читайте також:

Російського фізика-ядерника затримали в Білорусі як "дрібного хулігана"

У Білорусі за роздачу антикризових листівок затримали опозиціонера

Білоруси звинуватили Росію в "повзучій" окупації

Білоруси попросили Мєдвєдєва "не будити в них партизан"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: