У Мінську пояснили пересування техніки: військові поверталися з полігону

У Булорусі розповіли про "стягування військ": у пункт постійної дислокації з польового виходу поверталися техніка та особовий склад одного з військових підрозділів.

Міністерство оборони Білорусі пояснило, чим була викликане пересування військової техніки увечері 15 грудня поблизу столиці.

Як заявила прес-служба Міністерства оборони країни, увечері 15 грудня в пункт постійної дислокації в районі Уруччя з польового виходу з Борисівського полігону поверталися техніка та особовий склад одного з підрозділів 120-ї окремої механізованої бригади.

Як заявили у мінській міліції, обстановка у місті так розпечена, як це було під час президентських виборах 2006 року і дадоли, що у них вистачить власних сил і засобів, щоб забезпечити правопорядок у період виборів і після їх проведення.

Представник мінської міліції уточнив, що з понеділка всі підрозділи Головного управління внутрішніх справ Мінміськвиконкому переведені на посилений режим.

Напередодні президент Білорусі Олександр Лукашенко провів нараду з питань забезпечення безпеки виборчої кампанії. Він заявив: "Не дай бог, тільки переступить хтось той Рубікон. Реакція правоохоронних органів, так і військових, повинна бути адекватною і жорсткою".

Нагадаємо, вибори президента Білорусі пройдуть 19 грудня. На президентське крісло претендують десять кандидатів, у тому числі Олександр Лукашенко, який займає цю посаду вже 17-й рік.

Читайте також:

У Білорусі кандидати в президенти один за іншим потрапляють у ДТП

Лукашенко впевнений, що опозиція на виборах застосує зброю та бойовиків

Лукашенко готує революцію у військових відносинах з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: