У Мінську зібралися провести білорусько-російський гей-парад

Представники секс-меншин Росії та Білорусі вирішили провести спільний гей-парад у Мінську 15 травня, адже російським геям та лесбійкам влада Москви проводити паради забороняє.

Представники сексуальних меншин Білорусії і Росії мають намір провести гей-парад у Мінську 15 травня, повідомив представник оргкомітету даного заходу.

"Даною вуличної акцією ми хочемо звернути увагу на необхідність дотримання прав геїв і лесбійок, закликати до толерантного ставлення до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації", - заявив він.

Гей-парад буде проведено відповідно до білоруського законодавства і його організатори незабаром подадуть заявку в Мінміськвиконком.

За словами співрозмовника, організатори заходу сподіваються, що влада білоруської столиці дозволить проведення гей-параду. "Дозволивши наш захід Мінміськвиконком проявить менше консерватизму і нетерпимості, ніж московська влада, яка ще жодного разу не дозволила провести гей-парад", - сказав представник оргкомітету.

При цьому він не уточнив, яка кількість учасників з Росії і з Білорусії імовірно візьме участь в гей-параді.

Раніше московська влада неодноразово забороняла гей-паради, побоюючись не тільки за порушення моральних засад, але й за безпеку учасників таких акцій. Несанкціоновані паради розганяла російська міліція.

Читайте також:

В Івано-Франківську пройшов марш проти гомосексуалістів

У будівлі британського парламенту відбулося перше гей-весілля

Європа вимагає провести у Литві гей-парад
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: