Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У МНС РФ пояснили, чому на місці падіння Ан-148 досі лежать частини тіл загиблих

Російські слідчі зізналися, що останки були зібрані з порушенням вимог.

Фрагменти тіл загиблих в авіакатастрофі у Підмосков'ї не змогли зібрати вчасно через півтораметровий шар снігу.

Про це повідомили в МНС Росії, пише РБК.

"У момент падіння літака товщина снігового покриву становила близько півтора метри. Виїзд на місце аварії був запланований, хоча спочатку було ясно, що не вийде зібрати рештки загиблих", - сказав представник МНС.

Своєю чергою в Слідчому комітеті РФ запевнили, що 10 квітня було відновлено огляд місця події.

"У зв'язку з появою об'єктивної можливості, зумовленої таненням снігу, на місці катастрофи організовані додаткові огляди місця події, до проведення яких залучені співробітники Головного управління криміналістики і фахівці МНС Росії", - заявили у прес-службі СК.

Також зазначається, що на місці трагедії організовано цілодобове чергування поліцейських.

ВідеоУкраїна допомагатиме у розслідуванні причин авіакатастрофи АН-148 у Росії

Літак Ан-148 – спільна російсько-українська розробка. Україна призначила уповноваженого представника та радників, аби дізнатися обставини трагедії під Москвою. Внаслідок катастрофи загинули 65 пасажирів та 6 членів екіпажу. На місці авіатрощі зараз працюють льотна, інженерно-технічна та адміністративна комісії.

Україна допомагатиме у розслідуванні причин авіакатастрофи АН-148 у Росії

Водночас анонімне джерело у відомстві наголосило РБК, що речові докази, зокрема рештки, були зібрані некваліфіковано.

"У випадку з авіакатастрофою Ан-148 ми маємо справу з дрібнофрагментованими рештками, тому вимоги були порушені. Описували тільки великі останки", - додав представник СК, зауваживши, що тоді на місці працювали співробітники декількох відомств, речові докази були упаковані й описані не окремо, а просто вантажилися у вантажівки.

На його думку, фахівцям з ДНК-ідентифікації буде складно встановити особи загиблих.

Тим часом родичі загиблих прагнуть прискорити процес генетичної експертизи, яка нині закінчена на 25 відсотків, натомість майже всіх фахівців відправили на роботу з останками жертв пожежі в кемеровському торговому центрі. Сім'ї загиблих пасажирів Ан-148 попередили, що чекати результатів експертизи доведеться ще півроку-рік, і порадили їм влаштувати спочатку "липові" похорони, а згодом - справжні.

Нагадаємо, у лютому 2018 року недалеко від Москви розбився літак Ан-148 з 65 пасажирами на борту. У результаті падіння літака загинули всі пасажири і члени екіпажу, тобто 71 людина.  Відповідно до аналізу даних мовного самописця літака Ан-148, пілоти не зрозуміли причину технічних неполадок у системі управління літаком і не були в змозі з ними впоратися. 

На початку квітня родичі загиблих в авіакатастрофі заявили, що на місці падіння літака досі лежать залишки тіл. До того ж люди скаржаться, що територія не огороджена, туди можна вільно пройти, адже представники жодної служби там не чергують.

Залиште свій коментар

Вибір редакції