Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Молдові люди збираються на масові антиурядові протести

Поліція оточила адмінбудівлі і побоюється сутичок.

Сьогодні, 24 січня, у Молдові відбудуться масові мітинги антиурядових сил - Партії соціалістів і "Нашої партії", а також правоцентристської платформи DA ("Гідність і правда").

Організатори акції очікують, що на вулиці Кишиніва вийдуть понад 100 тисяч людей. Маніфестанти виступають проти нового уряду та його очільника Павла Філіпа, вимагають розпуску парламенту і проведення дострокових виборів, повідомляє РИА "Новости".

Місцева поліція оточила адміністративні будівлі у центрі міста.

Нагадаємо, у середу, 20 січня, у Кишиневі приблизно тисяча активістів заблокувала підступи до будівлі парламенту та захопили частину першого поверху. Сталося декілька бійок з правоохоронцями, які застосували проти мітингувальників сльозогінний газ. 

Протестувальники висловили невдоволення затвердженням складу нового уряду у парламенті. На думку активістів, це рішення було прийняте з порушенням.

Лідер опозиційних соціалістів Ігор Додон заявив, що опозиція буде посилювати тиск на владу. 24 січня в Кишиневі відбудеться масова акція протесту, на якій опозиціонери планують створити Комітет національного порятунку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції