Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Молдові офіційно почали притягувати до відповідальності канали за російські новини

Влада проводитиме спеціальні моніторинги каналів та радіостанцій.

У Молдові набув чинності закон про протидію російській пропаганді, що забороняє телеканалам і радіостанціям транслювати російський інформаційно-аналітичний продукт.

Про це повідомляє Newsmaker.

Сьогодні, 12 лютого, було затверджено нові мережі телебачення, з яких мають зникнути російські новини та інформаційно-аналітичні передачі. Також будуть проводитися моніторинги радіо та телебачення, щоб упевнитися у виконанні закону.

"Це буде раптовий моніторинг, щоб телеканали не знали, коли ми будемо їх перевіряти. І ми зробимо це дуже швидко", - сказав голова Координаційної ради з телебачення та радіомовлення Драгош Вікол.

Зазначається, що фактично 30 днів від дня опублікування минуло учора, 11 лютого, але за правилами закон не може набувати чинності у вихідний день. Тому, якщо дата випадає на суботу, неділю або святкові дні, закон починає діяти на наступний робочий день.

Нагадаємо, 10 січня виконувач обов'язків президента Молдови і голова парламенту Андріан Канду підписав закон про боротьбу з російською пропагандою, що вводить низку обмежень на трансляцію російського телевізійного та радіопродукту у країні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції