У Молдові Партія комуністів перемогла на парламентських виборах

За результатами обробки 95,4% протоколів, у дострокових виборах у Молдові перемогу отримала Партія комуністів.

У дострокових парламентських виборах в Молдові перемогу отримала опозиційна Партія комуністів на чолі з Володимиром Вороніним, яка отримала 40,5% голосів виборців.

Як повідомив голова Центральної виборчої комісії (ЦВК) республіки Євген Штірбу, такими є попередні результати голосування на дострокових парламентських виборах, отримані після обробки 95,4% протоколів.

Ліберально-демократична партія Молдови (ЛДПМ) на чолі з Володимиром Філатом набирає поки 28,7% голосів, Демократична партія (ДПМ) на чолі з Маріаном Лупу - 12,9%, Ліберальна партія (ЛП) на чолі з Міхаєм Гімпу - 9, 3%. Решта партій не долають чотиривідсотковий поріг для проходження до парламенту.

При такому розкладі, ПКРМ отримає в новому 101-місцевому парламенті 44 депутатських мандата, ЛДПМ - 31, ДПМ - 15, ЛП - 11 місць.

Нагадаємо, 28 вересня виконуючий обов'язки президента Молдови, голова парламенту Міхай Гімпу підписав указ про розпуск парламенту країни, призначивши дострокові парламентські вибори на 28 листопада.

Як повідомлялося раніше, Конституційний суд (КС) Молдови 21 вересня визнав правомірність розпуску парламенту нинішнього скликання у зв'язку з тим, що депутати не змогли обрати в 2009 р. нового президента з двох спроб в обумовлені терміни. Голова КС Молдови Дмитро Пулбере зазначив, що після отримання позитивного висновку Конституційного суду в.о. президента Молдови не тільки має право, але і зобов'язаний розпустити парламент нинішнього скликання.

Читайте також:

На виборах до парламенту Молдови лідирують комуністи

У Молдові відбулися дострокові парламентські вибори

Молдова просить НАТО видворити з Придністров'я війська РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: