У Молдові призначили прєм'єра на час виборчої кампанії

Президент Молдови дав зрозуміти, що не розпустить парламент доти, поки депутати не затвердять склад нового уряду.

Президент Молдови Володимир Воронін своїм указом затвердив Зінаїду Гречану на посту прем'єр-міністра, яка сформує уряд на період парламентської виборчої кампанії.
Крім того, чинний глава держави, який також є спікером парламенту, розпорядився провести 10 червня засідання парламенту для затвердження складу кабінету міністрів і його програми.

Міністерські портфелі, ймовірно, отримають ті ж люди, які зараз очолюють відомства. За словами Зінаїди Гречаної, "зараз мало часу, щоб займатися пошуками кандидатів на міністерські пости".

Зазначимо, Володимир Воронін уже дав зрозуміти, що не розпустить парламент доти, поки депутати не затвердять склад нового уряду. Згідно із конституцією країни, вибори мають відбутися не пізніше трьох місяців після розпуску парламенту, але закон не визначає термінів розпуску.

Як повідомлялося, сьогодні, 3 червня, депутати від комуністичної партії Молдови не змогли обрати президентом Зінаїду Гречану.

Перша спроба комуністів обрати президента була зроблена 20 травня і також провалилася через те, що опозиційні депутати в голосуванні участі не брали. За Конституцією Молдови, парламентарі мали право провести повторні вибори.

Як і минулого разу, цього разу їм не вистачило одного голосу. Опозиція, яку представлено в парламенті 41 депутатом, не брала участь у голосуванні, після чого комуністи звинуватили її в спробі здійснити в Молдові "кольоровий переворот".

Читайте також:

Молдавський парламент знову не обрав президента і буде розпущений

В Молдові через свято Вознесіння перенесли президентські вибори

Опозиція зірвала вибори президента Молдови

Президентом Молдови може стати посол у Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: