У Молдові проходять багатотисячні акції протесту проти керівництва

Комуністи Молдови заявляють, що правлячий альянс "За європейську інтеграцію" в корені недієздатний і не має надалі права претендувати на верховенство в державі.

Понад 70 тисяч жителів Кишинева вийшли на вулиці міста з вимогою відставки керівництва країни. Акцію "Соціальний марш" організувала партія комуністів Молдови.

"Народ Молдови вчергове доводить свою єдність і злагоду. Сьогоднішній соціальний марш доводить, що ми, об'єднавши зусилля, зможемо навести порядок у нашій країні. Все, що сьогодні відбувається в Молдові - пряме свідчення того, що правлячий альянс "За європейську інтеграцію" в корені не дієздатний і не має надалі права претендувати на верховенство в нашій державі", - заявив на мітингу депутат парламенту, кандидат у мери Кишинева Ігор Додон.

Учасники акції пройшли по центральній вулиці міста до скверу перед національним театром опери та балету, тримаючи в руках розтяжки з написом "Відставка", "Геть Альянс", "Ганьба!".

"Закликаю вас і весь молдовський народ згуртуватися і сказати тимчасовим при владі - ваш час минув", - заявив на мітингу екс-президент країни Воронін.

Парламент Молдови 14 січня затвердив склад Кабінету міністрів і обрав прем'єра країни. Ним став лідер Ліберально-демократичної партії Влад Філат.

Переможцем виборів стала Комуністична партія Молдови, яка отримала 42 мандати. Утім, вона залишилася в опозиції – коаліцію сформували депутати Ліберально-демократичної, Демократичної та Ліберальної партій. Два попередніх парламенти у Молдові були розпущені після того, як не змогли обрати президента.

Читайте також:

Молдова отримала новий уряд на чолі зі старим прем'єром

Молдавський парламент обрав тимчасового главу держави

У Молдові сформували коаліцію без комуністів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: