У Молдові проходять дострокові парламентські вибори

На 101 місце в парламенті Молдови претендують 20 політичних партій і 19 незалежних кандидатів.

 28 листопада у Молдові проходять дострокові парламентські вибори. Всі 2037 виборчих дільниці, розташованих на території республіки, відкрилися вчасно, повідомив голова Центральної виборчої комісії Молдови Євген Штірбу.

"Ніяких інцидентів при цьому не було", - повідомив Штірбу . Він додав, що дільниці будуть відкриті до 21.00.

На 101 місце в парламенті претендують 20 політичних партій і 19 незалежних кандидатів.

Як повідомляється, виконуючий обов'язки президента Молдови, голова парламенту, голова Ліберальної партії Міхай Гімпу взяв участь у парламентських виборах разом з дружиною Діною.

"Я дуже розраховую, що в результаті виборів Молдва отримає чотири роки демократичного правління. Це дозволить нам зблизитися з Євросоюзом, підвищити добробут людей, забезпечити їм гідне життя", - сказав Гімпу на виборчій дільниці в центрі Кишинева.

Екс-президент країни, Лідер партії комуністів Молдови Володимир Воронін вважає, що безладів у республіці після парламентських виборів не буде.

"За великим рахунком, я не вірю, що будуть заворушення. Якщо все ж вони відбудуться, то це буде на совісті тих, хто їх організовує", - сказав Воронін після голосування на виборчій дільниці в Кишиневі.

Нагадаємо, у квітні 2009 року після парламентських виборів, на яких перемогла партія комуністів, лідери тодішньої опозиції, а нині керівники Молдови вивели на вулиці своїх прихильників, протестуючи проти перемоги комуністів. Вони розгромили будівлі парламенту і робочої резиденції президента. У країні були оголошені перевибори, але політична криза затягнулася на півтора року.

Читайте також:

Молдова просить НАТО видворити з Придністров'я війська РФ

Молдова зібралась вступити до ЄС вже наступного року

В.о. президента Молдови розпустив парламент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: