Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Молдові проросійський кандидат в президенти пообіцяв переслідування опонентам

Ігор Додон став лідером за підсумками першого туру голосування.

У Молдові сьогодні, 13 листопада, відбудеться другий тур президентських виборів. Молдавани опинились перед гострим вибором - або рухатись в сторону Росії, або в бік Євросоюзу, йдеться у ТСН.19:30.

Вперше за понад 20 років президента у Молдові обирають громадяни, а не парламент. Такі зміни до законодавства були ухвалені під тиском демонстрацій та протестів населення проти діючої влади.

Центрвиборчком країни відзвітував про готовність до дня голосування. Всі скарги розглянуто. Секретар Центрвиборчкому каже, що з виділених державою 100 мільйонів леїв на виборчу кампанію ( близько 4,5 мільйонів євро) вдалось зекономити чималу частину.

Лідер перегонів Ігор Додон, який має чітку проросійську позицію, обіцяє законодавчо затвердити курс на зближення з Росією та переслідувати своїх опонентів.

"Другий наказ – щодо відновлення гарних відносин з Росією. нам потрібен російський ринок та ми маємо вирішити проблему мігрантів. Та третій буде проти тих, хто хоче зруйнувати молдавську державність та об'єднати її з Румунією", - повідомив Додон про свої перші президентські кроки в разі обрання.

Як відомо, у першому турі Додон набрав 49,12% голосів, а його опонентка Майя Санду — 37,6%. Для того, аби виграти вибори, кандидат має отримати більше половини голосів.

Кореспондент ТСН Сергій Швець

Відео Молдова готується до обрання нового президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції