Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Молдові відсьогодні ведеться санкціонована боротьба з російською пропагандою

Під закон підпадає контент країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

Виконувач обов'язків президента Молдови і голова парламенту Андріан Канду підписав закон про боротьбу з російською пропагандою, що вводить низку обмежень на трансляцію російського телевізійного та радіопродукту у країні.

Про це повідомляє "Интерфакс".

Цим законом, ухваленим у двох читаннях парламентом, забороняєтсья трансляція військового, інформаційного, аналітичного, політичного контент, створеного у країнах, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення (регулює відносини між ретрансляторами), яку Росія не ратифікувала. Цей закон має прямий вплив на трансляцію у Молдові продукції російського виробництва.

Дехто вважає, що таким чином Молдова дає відповідь на переслідування у Росії лідера "Демократичної партії" Молдови Влада Плахотнюка, якого суд у Москві заочно арештував та оголосив у міжнародний розшук за підозрою у замаху на вбивство.

Президент Молодови Ігор Додон виступив із різкою критикою щодо закону про протидію російській пропаганді. Він назвав цей акт цензурою і не оприлюднював його. Через це Конституційний суд Молдови минулого тижня тимчасово позбавив президента країни Ігоря Додона повноважень, відсторонивши його від посади за запитом депутата від "Демократичної партії" Сергія Сирбу.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції