У монастирі під Суздалем готували наступного царя Росії

У скандальному російському монастирі одного з хлопчиків готували на царський трон, коли в Росії відновиться монархія.

У Свято-Боголюбському монастирі у Володимирській області РФ, який отримав скандальну популярність після історії про знущання над дітьми, вихованцям утовкмачували, що один з них у майбутньому стане царем Росії.

"Нам говорили, що хтось із хлопчиків обов'язково стане російським царем", - розповіла одна з колишніх вихованок монастиря. За її словами, він нібито мав сісти на царський трон після відновлення в Росії монархії.

Вона зазначила, що "дівчаткам суворо забороняли навіть дивитися на хлопчиків". За її словами, будь-які спроби спілкування з протилежною статтю, навіть привітання або відповідь на запитання, оголошувалися "поганими". За такі порушення дівчатка несли покарання.

У свою чергу відомий місіонер Російської православної церкви протодиякон Андрій Кураєв підкреслив, що не рекомендував би батькам направляти дітей у Свято-Боголюбський монастир.

Священнослужитель пояснив, що там існують нетрадиційні порядки, що суперечать церковному канону, який забороняє спільне проживання осіб чоловічої і жіночої статі в монастирях.

Нагадаємо, за фактом жорстокого поводження з вихованцями Свято-Боголюбського монастиря співробітники правоохоронних органів вже порушили кримінальну справу за статтями "Незаконне позбавлення волі неповнолітнього" і "Катування". Через широкий громадський резонанс справу забрала до себе прокуратура.

Читайте також:

Один з найдавніших монастирів РПЦ звинуватили у катуваннях дітей

Міністр оборони Росії матюками наказав знести церкву

Депутат-регіонал назвав Януковича Богом і царем

Кожен п'ятий росіянин вважає, що Ленін вивів країну на шлях прогресу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: